Будівельно-монтажні роботи

Компанія «Бікор» понад 20 років виконує будівельно-монтажні роботи в сфері нового будівництва, капітального ремонту та реконструкції у найрізноманітніших галузях промисловості: нафтопереробній, хімічній, нафтохімічній, металургійній, деревообробній, харчовій, підприємствах  агропромислового комплексу, паливно-енергетичного комплексу, будіндустрії і будматеріалів. ТОВ «Бікор» надає такі послуги: загальнобудівельні роботи; монтаж металоконструкцій (резервуари, газгольдери, газоходи, бункера, силоси, ємності, естакади, щогли, галереї, каркаси будівель і споруд та інші); виготовлення металоконструкцій і нестандартного обладнання; монтаж технологічних трубопроводів та обладнання; монтаж алюмінієвих конструкцій (понтони, купола, силоси); антикорозійний захист металевих та залізобетонних конструкцій.

Завдяки гарній технічній оснащеності, колективу високопрофесійних фахівців та сучасним технологіям ми маємо можливість виконувати роботи «під ключ» як Генпідрядник. Компанія «Бікор» співпрацює з ДП «ОКТБ Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона, з АТ «Інститут  транспорту нафти», з ВАТ «УкрНДІПСК ім. Шимановського» та ін. 

Ми гарантуємо високу якість виконання робіт. Доказом цього є неодноразові позитивні відгуки від таких компаній як: АТ «Укртранснафта», АТ «Укртатнафта», Державний міжнародний аеропорт «Бориспіль», підприємство «Гомельтранснафта» «Дружба», ТОВ «Лук-Авіа Ойл», ТОВ «Лисичанськнафтооргсинтез» і багато інших. 

ТОВ «Бікор» виконувало роботи по монтажу: 

  • силосів для зберігання зерна обсягом від 350м³ до 5000м³; 
  • складів з активним вентилюванням об’ємом 5,5 тис.т; 
  • обладнання сушарки з зовнішніми мережами газозабезпечення; 
  • зерноочисного і транспортного устаткування зерноочисних робочої вежі комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових культур; 
  • виготовлення та монтаж металоконструкцій причальних естакад; 
  • будівництво складів.

Наша компанія брала участь в будівництві Терміналу з відвантаження зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» в Черкаській області, с.Вітово, в Полтавській області, пгт.Глобино; в будівництві Терміналу суховантажів ТОВ «Бориваж» м.Южне; в будівництві складів підлогового зберігання зерна – об’єкти «ДеснаГрейн».